Psí sporty

Podporujeme psí sporty.

Chtěli bychom vám ukázat, že naše výrobky obstojí i v nejnáročnějších sportovních podmínkách. Dobře připravený a především zdravý pes podává ty nejlepší výkony.

Podporujeme:

MVDr. Iva Lžičařová

Mistryně světa 2014, vicemistryně světa 2015 a kynolog roku 2015.

Iva je reprezentankou České republiky v Záchranářském sportu a dlouhodobě se umisťuje také na předních místech v domácích soutěžích. Její desetiletá fenka německého ovčáka Chira je příkladem zdravého a aktivního psa a my jsme moc rádi, že můžeme obě tyto dámy podporovat v jejich sportovních aktivitách.

A jak to vidí Iva?

„Mistrovství světa je neuvěřitelně náročné na fyzickou i psychickou kondici psa i člověka.

Já jsem moc ráda, že jsem ve VITARu našla skvělého partnera pro naši sportovní činnost a k tomu dodávám, že jejich výrobky považuji za českou i evropskou špičku.

Moje Chira užívá sirup Artivit a i ve svých deseti letech vyhrává světové závody. Můžu říct, že to vzbuzuje obdiv, kdekoliv se spolu objevíme. Nadále budu moc ráda podporovat tyto české výrobky, protože i díky nim naše sportovní kariéra ještě zdaleka nekončí“, říká Iva s úsměvem.

Kateřina Vranová

Dvojnásobná mistryně České republiky a vice-mistryně Evropy v agility.

Kateřina se mistrovských závodů poprvé zúčastnila v roce 2016, poté v roce 2017 European Openu v Itálii. Doma má čtyři fenky – Ebinku, australského honáckého psa, Parson russel teriéra Dupinku, Toffifee, fenku Mudi a border kolii Babetku.

Maminka ji k agility přivedla v devíti letech, kdy si pořídily fenku australského honáckého psa. Poté přišly závody, na kterých je velice úspěšná a pravidelně se jich účastní. Mezi její největší vítězství patří Mistrovství České republiky 2016 i 2017, kterého se zúčastnila s Dupinkou a kde získaly titul mistrů v kategorii Small. Následovalo mistrovství Evropy, kde holky obsadily skvělé druhé místo!

Pro Kateřinu jsou její fenky na prvním místě, stejně tak jejich zdraví, a proto před pár lety objevila přípravky Vitar Veterinae.

„Naše osobní zkušenost s těmito přípravky začala před pár lety, kdy jsme na Ebince začali pozorovat, že se jí zhoršilo vstávání po fyzické námaze nebo už jen delší procházce. Proto jsme hledali pomoc. Firma Vitar nám nabídla produkt jménem Artivit, jak v podobě sirupu, tak i prášku. Při pravidelném používání problémy Ebince zmizely“.

My Kateřině držíme palce na dalších závodech a doufáme, že s našimi přípravky bude nadále spokojená.

Vitar