Vaše zkušenosti

Jsme rádi za vaše recenze jak naše výrobky fungují. Vždy nás to posune o kus dál, abychom vám mohli v budoucnu přinášet stále lepší preparáty, které pomáhají vašim zvířatům. Díky recenzím na naše produkty budete mít přehled o tom nejlepším.

Zlepšení je znatelné. Pes je aktivnější.

Artivit sirup

Eliška Řeřuchová, Blansko
Odblešení perfektní, hned napoprvé. Měsíc bez klíšťat, lepší než obojek. Nádherná srst na omak i na pohled. Jsem moc spokojená.

Predator 4DOG šampon

Hana Loučková, Lhotka
Zlepšení pohybu znatelné hlavně při výskocích do kufru auta.

Artivit sirup

Renata Voldánová, chs "z Kimovy smečky"
Kulhání téměř ustoupilo - výrazné zlepšení. Fena je veselá a plná energie.

Artivit sirup

Jana Šmídová, Netolice
Kulhání po ránu se stávalo stále řidším jevem, až vymizelo zcela. Jaro i léto fungovala fena zase na plno, včetně absolvování agility a frisbee závodů a přechodů hor (bez obtíží zvládla i 50km/den).

Artivit sirup

Alžběta Vlachynská, Zlín
Zatím se zdá, že to funguje bezvadně. Zdají se mi čistější zuby a z tlamičky jí tak netáhne. Jsem fakt spokojená.

DentON

Hana Sobková, Vsetín
Výborný sirup pro mého 11-ti letého psa. Viditelně zabírá od 3. dne. Nejen že pes lépe vstává, ale je znát, že tlumí i bolest při pohybu. Navíc mu i chutná. Používala jsem AptoFlex a toto se mi zdá lepší.

Artivit sirup

Denisa, Heureka.cz
Při kojení nám fenka přestala žrát tak jsme šli k veterináři, který nám doporučil Mineral Forte. zlepšila se chuť k jídlu a dokonce to i pomáhá štěňatům. takže spokojenost.

Mineral Forte

Zdena, Heureka.cz
Máme zakoupeno již několikáté balení a jsem ráda za doporučení od veterináře. Nevěděla jsem si rady se zápachem z tlamy, a teď se naštěstí rychle potlačuje.

DentON

Radka, Heureka.cz
Tento výrobek dávám mému psovi už více jak 2 roky, protože byly u něj zjištěny problémy s klouby, i když má 2,5 roku. Špatně vstával, praskaly mu v kloubech zadní nohy kosti. Nyní lítá, skáče vyšší překážky a prohání kočky bez bolesti a přestalo mu praskat v kloubech.

Artivit Forte

Anna, Heureka.cz
Vitar